Renault Sport: технологічна досконалість

Модельний ряд спортивних автомобілів

R.S. та R.S. Line— флагмани модельного ряду спортивних авто Renault, які оснащені найновітнішими технологіями

Сотні тисяч водіїв демонструють пристрасть до Renault Sport на світових автострадах

Renault CLIO R.S. Line

R.S. Line

Завдяки оновленому спортивному стилю та динамічному дизайну R.S. Line, ці авто наших клієнтів яскраво виділяються з потоку машин

Renault MEGANE R.S.

Модельний ряд R.S.

Модельний ряд Renault Sport — це найкращі ходові
якості та незрівнянне задоволення від водіння

Renault MEGANE R.S.

  Технологічна досконалість

  Автоспорт — це результат багаторічної роботи наших інженерів, які створюють найефективніші технологічні рішення та впроваджують інновації

  Ми застосовуємо досконалі технології не лише в автоспорті, а й в наших звичайних автомобілях. Усе це ми робимо задля того, щоб ви насолоджувалися найкращою продуктивністю авто та почували себе максимально надійно за кермом

  Технологія Renault MEGANE R.S.: 4CONTROL

  4CONTROL

  Оцініть усі переваги повнопривідного водіння. Ця інновація дарує вам можливість керувати задніми колесами авто з підвищеною точністю.

   

  Інженери Renault Sport здійснили максимально точне калібрування, щоб ви отримували захоплюючі враження від динамічних та чітких поворотів.

  Технологія Renault Sport: Монітор R.S.

  Монітор R.S.

  У системах збору даних в автоспорті відбулися суттєві вдосконалення лише за кілька останніх років. Насолоджуйтесь цими технологіями завдяки монітору R.S.

   

  З легкістю отримуйте дані про оберти двигуна, температуру, кут керма та іншу телеметрію. Все це ви побачите на екрані монітору R.S. із системою R-LINK у зручному вигляді цифрових манометрів або графіків.

  Технологія Renault Sport: Управління запуском

  Управління запуском

  Відчувайте неперевершене задоволення від бездоганної оптимізації управління запуском. Ця електронна система допомоги водієві спеціально розроблена з певною метою: крутний момент двигуна постійно регулюється, щоб отримувати максимальне зчеплення коліс із дорогою без ковзання.

  Технологія Renault Sport: R.S. Vision

  R.S. Vision

  Продуктивність технології R.S. — це не тільки шасі цієї системи, а й чотири високоефективні функції освітлення в межах одного блоку:

   

  • габаритні ліхтарі;
  • адаптивне освітлення;
  • протитуманні фари;
  • фари дальнього світла.
  Renault Sport - Турботехнологія кулькового підшипника

  Турботехнологія кулькового підшипника

  Перша у своєму роді турботехнологія Renault представлена у Формулі-1 у 1977 р. Зараз вона використовується в більшості автомобілів модельного ряду R.S. та GT.

   

  У 2018 р. MEGANE R.S. отримав нову турботехнологію кулькового підшипника безпосередньо від сучасних автомобілів Формули-1. Турбіна, швидкість обертання якої становить близько 200 000 обертів на хвилину, тепер закріплена на керамічному кульковому підшипнику.

  Renault Sport — це також...

  Синій концепт-кар Renault

  Багата історія

  120 років спортивних викликів

  Перегляньте нашу залу слави
  Серія Renault Sport

  Серія Renault Sport

  Пристрасть до автоспорту

  Долучайтеся до перегонів