image

Серія Renault Sport

Насолоджуйтеся тільки особливими моментами автоспорту.

  • Серія Renault Sport - початок перегонів
Формула Renault

Формула Renault

Починаючи з 16-річного віку, пілоти автоспорту з головою поринають в атмосферу запеклої конкуренції на трасах. Потрапляючи до Формули-1, вони дізнаються усе про новітні технології спортивних авто та вчаться долати складнощі під час перегонів. Юні пілоти швидко здобувають впевненість за кермом одномісних болідів з 16-клапанними двигунами потужністю 210 к.с. та 7-ми ступінчатою секвентальною коробкою передач.

 

Наразі середній вік початківців у Формулі-1 значно знизився у порівнянні з часом 45-річної давнини, коли стартували перші світові автоперегони. Більше немає потреби навчати молодих пілотів протягом цілого першого сезону. Адже школа Формула Renault створює найкращі умови для найшвидшого розкриття таланту молодих пілотів на одномісних авто.

Кубок Renault CLIO

Від самого заснування легендарного кубка R8 Gordini в 1966 році команда Renault Sport закріпилася на світових трасах та робить усе, щоб ви залишались у захваті від участі в нашому Кубку CLIO. Ми ж не зупиняємося і надалі! В поточному році ми плануємо успішно організовувати національні серії Кубка CLIO по всьому світу.

З 1991 року Кубки CLIO здобули неймовірний успіх серед молодих пілотів. Наші моделі авто для участі в цих змаганнях наразі оснащені двигуном 200 EDC об'ємом 1,6 л із турбонаддувом та безпосереднім впорскуванням. Такий двигун видає 220 к.с. із постійним крутним моментом на рівні 270 Нм. У поєднанні з секвентальною коробкою передач та перемикачами під кермом все це дає відчуття надзвичайної продуктивності та контролю на трасах.

Кубок Renault CLIO
Renault CLIO R3T Trophy

Renault CLIO R3T Trophy

З 2017 року ми проводимо Renault CLIO R3T Trophy в чотирьох європейських зонах: Франція, Альпи, Італія та Іберія. На цих престижних змаганнях Ви відчуєте яскраві враження від перегонів рівня ралі та отримаєте найкращу технічну підтримку з нашої сторони.

Переваги механіки CLIO R3T полягають у ексклюзивній передній та задній осях. А завдяки регульованим амортизаторам і численним налаштуванням водії знаходять вірний баланс та надзвичайно впевнено рухаються по будь-якій місцевості.

CLIO R.S. дарує водіям неперевершений контроль над авто за рахунок 6-ти ступінчатої секвентальної коробки передач та зручних перемикачів під кермом. А двигун 200 EDC об'ємом 1,6 л видає вражаючу потужність 242 к.с. та демонструє крутний момент 480 Нм.

Renault Sport — це також...

 Команда Renault F1

В основі нашої діяльності

Команда Renault F1

Дізнайтеся більше
Синій концепт-кар Renault

Багата історія

120 років спортивних викликів

Перегляньте нашу залу слави