Команда Renault F1

В основі нашої інноваційної програми знаходиться Формула-1 —найвизначніша подія у світі автоспорту

Формула-1, Renault  R.S. 19

Наша відданість Формулі-1

Renault R.S.20

Renault R.S.20

Автомобіль 2020 р. побудований на шасі Renault R.S.20, яке розроблене та виготовлене на базі команди Renault F1 в Енстоуні.  

Перегляньте технічні характеристики шасі Renault R.S.20

Renault E-TECH 20

Renault E-TECH 20

Силовий агрегат Renault E-TECH 20, розроблений на заводі Renault Sport Racing у Вірі-Шатійон.

Перегляньте технічні характеристики двигуна Renault E-Tech 20

Досвідчена команда

Естебан Окон

Естебан Окон

Естебан Окон повторно приєднався до команди Renault F1 перед сезоном Чемпіонату світу Формули-1 від FIA 2020 року, отримавши повноцінне місце пілота після пропущеного 2019 року. Естебан добре відомий у команді Renault, оскільки він провів сезон 2016 року як резервний пілот, а перед тим був частиною юніорської програми Lotus в Енстоуні, здобувши титул у чемпіонаті Європейської Формули-3 від FIA у 2014 році. Через рік після цього Естебан переміг у серії GP3. У віці лише 23 років Естебан уже взяв участь у 50 гран-прі, посівши максимально п’яте місце в Іспанії та Мексиці у 2017 році. Сезон Формули-1 2017 року був поки що найкращим для нього. Він посів восьме місце в загальному заліку пілотів.

Більше про Естебана Окона

Данієль Ріккардо

Данієль Ріккардо

Данієль Ріккардо розпочинає свій другий сезон як пілот команди Renault F1. Протягом першого року з командою він заробив очки у восьми перегонах. У гран-прі Італії він посів четверте місце, що стало його найкращим результатом. Він завершив сезон 2019 року на дев’ятому місці в загальному заліку пілотів.

Данієль має вражаючий послужний список у Формулі-1: він здобув сім перемог, 29 разів піднімався на подіум і здобув 3 поул-позиції. На своєму шляху до Формули-1 він протягом 4 років брав участь у перегонах з двигунами Renault в юніорських категоріях у Формулі Renault 2.0 і Формулі Renault 3.5, перш ніж розпочати змагання у чемпіонаті Формули-1 у середині 2011 р.

Докладніше про Данієля Ріккардо

Гуанью Чжоу

Гуанью Чжоу

Після перспективно проведеного року в ролі пілота-розробника, Гуанью Чжоу підвищив свою роль у команді Renault F1 у 2020 році, ставши пілотом-випробувачем. Чжоу залишається членом Renault Sport Academy й ще тісніше працюватиме з командою F1, оскільки буде відвідувати перегони, тестові дні та проводити сеанси на симуляторах в Енстоні для участі в справжніх перегонах. Уродженець Шанхая, цей китайський пілот приєднався до Renault на початку 2019 року, беручи участь у чемпіонаті Формули-2 від FIA, де він посів сьоме місце в загальному заліку та отримав нагороду як найкращий новачок. Цього сезону Чжоу націлився на перемогу в чемпіонаті F2.

Докладніше про Гуанью Чжоу

Наші ключові партнери

  • Renault Формула-1 R.S. 19, пілоти

Renault Sport — це також...

Серія Renault Sport

Пристрасть до автоспорту

Серія Renault Sport

Долучайтеся до перегонів
Синій концепт-кар Renault

Багата історія

120 років спортивних викликів

Перегляньте нашу залу слави