Компанія «Рено Україна» визначила головного переможця акції «Весняна Діагностика 2018», який відвідає Нормандію, а також володарів фірмових призів з Renault Boutique.

З 19 березня по 19 травня 2018 року компанія Renault в Україні оголосила про запуск сервісної акції «Весняна діагностика 2018», яка проходила в офіційних дилерських центрах Renault.

Акційна пропозиція дозволяла з максимальною вигодою виконати діагностику автомобіля і придбати корисні аксесуари та запчастини за привабливими цінами, а також стати учасником розіграшу туристичної поїздки на двох до Нормандії (Франція).

Учасниками розіграшу стало 1 449 Клієнтів, які виконали в період акції операції по заміні гальмівних колодок, гальмівних дисків, амортизаторів або пружин підвіски.

7 червня 2018 року в офісі «Рено Україна» був проведений розіграш призів серед клієнтів Renault, які брали участь в акції «Весняна Діагностика 2018». Розіграш був здійснений за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/) в присутності нотаріуса.

Володарем головного призу, туристичної поїздки на двох до Нормандії (Франція), став Вадим Головцoв, який обслуговував свій Renault Megane на офіційному сервісі компанії "В.С.К." (Офіційний дилер бренду Renault в Івано-Франківській області).

Також 5 володарів Renault і клієнтів офіційного сервісу, що брали участь в акції, отримали фірмові призи з Renault Boutique.

Переможець

Приз

Дилер

Ангельський Антон-Павло

Фірмова сумка

«Автоподіум» (Чернівці)

Фурса Андрій

Фірмова сумка

«Соллі Плюс Полтава» (Полтава)

Коноваленко Олександр

Фірмова кепка

«Сінгл-Мотор» (Дніпрр)

Шкурко Сергій

Фірмова кепка

«Авто-Р» (Запоріжжя)

Зьола Юрій

Фірмова кепка

В.С.К (Івано-Франківськ)


Про інші привабливі пропозиції власники Renault зможуть дізнатися, зареєструвавшись на порталі MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Відвідавши свій особистий кабінет, де клієнту надається можливість:

•        планувати сервісні роботи на автомобілі,

•        отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

•        заощаджувати більше, ніж інші в період дії акційних пропозицій.

 

Зареєструйтеся в MY RENAULT та заощаджуйте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.