З 25 березня по 19 травня 2019 року компанія Renault в Україні проводила сервісну акцію «Весняна діагностика» для власників автомобілів Renault. Всі, хто виконав умови акції, мали також можливість взяти участь у розіграші головного призу – поїздки до Франції.

31 травня 2019 року в офісі «Рено Україна» в присутності нотаріуса був проведений розіграш призів серед клієнтів Renault за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/).

886 Клієнтів виконали всі необхідні умови і стали учасниками розіграшу поїздки до Франції.

Переможцем акції став Віталій Кушнір, який скористався сервісним обслуговуванням дилерського центру «Фаворит Авто Вінниця» по заміні амортизаторів на своєму авто Renault Megane в період дії акційної пропозиції.

Захоплююча подорож почалася в столиці Франції – Парижі – і охопила значну територію: від Сан-Мало до Руана. Прогулянки по вечірньому Сан-Мало, мальовничому узбережжю Етрета, старовинному Фекану, історичному Онфльору і столиці Нормандії - Руану, пляжі Довіля – все справило на мандрівників незабутні враження. Поїздка супроводжувалася насиченою екскурсійною програмою: відвідали в Парижі музей Лувру і Ейфелеву вежу, у Фекані – палац Бенедиктин, в Мон-Сен-Мішель – однойменне абатство на острові. Подорож завершила поїздка в Версаль.

Дякуємо всім Клієнтам за участь в розіграші і бажаємо всім приємних подорожей з автомобілями Renault!

В даний час і до 30 листопада проходить сезонна сервісна акція від компанії Renault в Україні – «Осіння діагностика». Отримайте можливість якісно і вигідно підготувати свій автомобіль Renault до зими, а заодно і шанс вирушити до Франції.

П'ятий рік поспіль бренд RENAULT займає перше місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс і кваліфікованій дилерській мережі.