ПРЕМ'ЄРИ RENAULT ТА ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНА МОДЕЛЬНА ЛІНІЙКА НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ САЛОНІ 2016

• Renault ZOE з новим акумулятором Z.E. 40 забезпечує рекордний пробіг в 400 км в циклі NEDC.

• Renault представляє п'ять нових моделей і європейську прем'єру нового KOLEOS INITIALE PARIS.

• Новий концепт-кар TREZOR уособлює собою початок нового циклу дизайнерської та інноваційної стратегії Renault.

Париж, Франція - Сьогодні на Паризькому міжнародному автосалоні Карлос Гон, Президент-генеральний директор Групи Renault, презентував новий Renault ZOE, який буде пропонуватися з акумулятором Z.E. 40, що забезпечує пробіг в 400 км в циклі NEDC (еквівалентно 300 км реального пробігу в місті і передмістях) на одній зарядці. ZOE вже є легковим електромобілем, що найбільше продається в Європі, а зі збільшеним пробігом він перевершує будь-який доступний на поточний момент електромобіль.

«Цього місяця Renault продала свій 100 000-ний електромобіль, а тепер ZOE здатний проїхати до 400 км без підзарядки. Ми продовжуємо свою роботу за тими напрямками, в яких клієнти Renault хочуть бачити інновації найбільше. В першу чергу, ми хочемо полегшити вибір електромобіля для потенційних покупців ZOE, запропонувавши нові мережеві служби для ще більшого комфорту в дорозі», - сказав Президент-генеральний директор Групи Renault Карлос Гон.

Презентація новинок проходила на фоні оновленої модельної лінійки Renault, яка на Паризькому автосалоні вперше виставляється в повному обсязі. Так, сьогодні відбулася європейська прем'єра KOLEOS INITIALE PARIS, старшої моделі лінійки кросоверів Renault, що завершує глобальне оновлення модельного ряду бренду останніх чотирьох років: за цей час компанія оновила 15 моделей і презентувала 11 абсолютно нових автомобілів.

Компанія продемонструвала рекордні фінансові результати за останні півтора роки, зокрема, завдяки оновленню та розширенню продуктової лінійки, виробничим інвестиціям, синергії Альянсу Renault-Nissan і виходу на нові ринки.

Старший віце-президент Групи Renault по дизайну Лоренс ван ден Акер також представив новий концепт-кар Renault, TREZOR, який знаменує новий підхід до дизайну майбутніх моделей Renault і визначає подальші напрямки інвестицій в технології.

ZOE: новий рівень доступних електромобілів

Renault, піонер і європейський лідер з продажу в області електромобілів, починає новий етап своєї програми інновацій та розвитку стратегії нульового викиду Zero Emission [1].

Renault ZOE, що оснащується новим акумулятором Z.E. 40, сьогодні пропонує рекордний пробіг в 400 км (в циклі NEDC), що в два рази більше пробігу на момент його появи на ринку, і є найкращим серед доступних сьогодні масових повністю електричних автомобілів.

Крім значного збільшення пробігу, власники ZOE отримали цілий набір мережевих служб і нового обладнання:

Нові мережеві служби

•  Z.E. Trip: разом з навігаційною системою R-LINK визначає місце розташування всіх загальнодоступних зарядних станцій (в Європі);

• Z.E. Pass: дозволяє використовувати більшість зарядних станцій, незалежно від їх оператора, а також пропонує просту систему оплати за допомогою смартфону (в Європі);

• Додаток Z.E. для смартфону: деталізована навігація (в наявності з початку 2017 року).

Комплектація: більше варіантів і опцій

• Обмежена серія ZOE Edition One (у Франції) або комплектація Bose на інших європейських ринках (преміальна шкіряна оббивка, аудіосистема Bose®, ексклюзивний колір кузова);

• Нові опції для інших комплектацій (два додаткових кольори кузова, нові елементи інтер'єру для версій Zen, зовнішні дзеркала, що складаються, з електроприводом, нові колеса і нова комплектація для версій Intens).

ZOE з новим акумулятором Z.E. 40 виробляється на заводі Renault у Фліні (Франція).

Новий Renault KOLEOS INITIALE PARIS - найстарша модель лінійки кросоверів Renault

Сьогодні на Паризькому автосалоні дебютував новий Renault KOLEOS в версії INITIALE PARIS. Новий KOLEOS - це справжній кросовер D-сегменту з підкреслено м'язистим дизайном, повним приводом, відмінною прохідністю завдяки дорожньому просвіту в 210 мм, просторим, вишуканим і зручним салоном з п'ятьма посадковими місцями і безліччю флагманських опціяй, таких як мультимедійний планшет R-LINK 2. У версії KOLEOS INITIALE PARIS об'єднується все найкраще, що може запропонувати Renault в плані комфорту в дорозі і дизайну з зовнішніми елементами, які є характерними ознаками стилю INITIALE PARIS. Renault KOLEOS INITIALE PARIS надійде в продаж в Європі в середині 2017 року.

Новий кросовер з'явиться на українському ринку в 2017 році.

 

Концепт-кар, що втілює французький дизайн

TREZOR виголошує початок нового циклу розробок, присвячених вивченню оригінальних дизайнерських рішень і технологій Renault для майбутніх моделей.

Новий концепт-кар Renault уособлює новий етап у розвитку дизайну автомобілів Renault. Він знаменує характер і технологічну базу майбутніх моделей і втілює в собі уявлення Renault про те, що такий рух майбутнього, і чуттєвість, яка асоціюється з автомобілями бренду. У його яскравому дизайні домінує червоний колір, а в інтер'єрі акцент зроблений на високоякісні матеріали, включаючи дерево і шкіру. Водійське місце натякає на появу більш вишуканого і елегантного дизайну салону в майбутніх моделях.

Як результат, новий концепт-кар являє собою унікальне поєднання технологічної переваги і поправді французького підходу до стилю.

Цей автомобіль робить поїздки легкими і приємними завдяки таким опцій, як новітні дисплеї ультрависокої здатності, система розпізнавання смартфонів, комунікаційні служби, а також персоналізовані інтерфейси на сенсорних екранах.

TRESOR пропонує на вибір три режими керування: нейтральний, спортивний і автономний. Автономний режим можна активувати через меню MULTI-SENSE.

Повністю електричний GT-концепт TREZOR - це втілення досвіду команди Renault e.dams, дворазового володаря кубка Формули-E, в якому основний акцент зроблено на ходові якості, зокрема вражаюче прискорення до 100 км/год менш ніж за чотири секунди

Презентовані автомобілі можна буде побачити на стенді Renault (зал 1) з 29 вересня по 16 жовтня.

[1] Нульовий викид шкідливих газів під час руху: відсутність викиду CO2 або інших забруднюючих речовин, які регулюються законодавством, під час руху відповідно до їздового циклу NEDC (крім деталей, що зношуються).