Незмінно дев’ять років поспіль бренд Renault є надійним автомобільним партнером найбільш очікуваної події кінематографу в Україні - Одеського міжнародного кінофестивалю.

За свою довгу історію компанія Renault встановила тісні зв'язки з теле- та кінокомпаніями. Автомобілі Renault з'являються на екранах телевізорів у всьому світі, починаючи від телесеріалів і закінчуючи художніми фільмами. Для потреб кінокомпаній завжди доступний спеціальний парк автомобілів, який представляє повний модельний ряд марки (традиційні та електромобілі).

Серед знакових культурних подій світового масштабу, які підтримує компанія Renault - Канський та Венеційський кінофестивалі, кінофестивалі в Довілі, Ліоні, Ангулемі, Альп д'Уезі, Кабурі, Марракеші, Лондоні, Сан-Себастьяні, Вальядоліді та Одесі.

З 13 по 21 липня 25 автомобілів Renault забезпечать комфортні поїздки гостей до червоної килимової доріжки, а також в інші місця, де будуть проходити важливі події з насиченої програми фестивалю.

Серед автомобільних помічників кінофестивалю найбільш комфортні представники широкого модельного ряду Renault:

  • кросовери - Koleos, Kadjar, Captur, Duster та Sandero Stepway
  • седани – Talisman та Megane
  • інноваційний електромобіль Zoe
  • преміальний мінівен Espace
  • практичний та місткий Trafic

Крім комфортного пересування на автомобілях Renault у гостей фестивалю буде можливість познайомитися з експозицією інноваційного електромобіля Renault ZOE, який буде встановлено навпроти Фестивального палацу.

Одеський міжнародний кінофестиваль – це головний професійний майданчик, де зустрічаються українські та зарубіжні кінематографісти. Ексклюзивні прем'єри фільмів, майстер-класи від провідних світових кінодіячів та унікальна фестивальна атмосфера – все це об'єднують у собі 9 днів кінематографічної події.

Компанія Renault в Україні пишається дев’ятирічною співпрацею з ОМКФ, найбільшим глядацьким кінофестивалем східної Європи.

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.