НОВИЙ RENAULT ZOE: ЗБІЛЬШЕНА ПОТУЖНІСТЬ ТА ЗАПАС ХОДУ

Новий ZOE став набагато продуктивнішим завдяки збільшенню потужності і запасу ходу. А сміливий дизайн робить його ще більш яскравим і індивідуальним. Новий ZOE пропонує широкий спектр високотехнологічного оснащення, забезпечуючи новий рівень комфорту водієві за кермом і всім пасажирам в салоні.

Дизайн: сміливий характер

М'які форми минулого покоління стали більш чіткими, завдяки чому автомобіль привертає до себе увагу на дорозі, а також може запропонувати більше простору всередині. Дизайнери Групи Renault приділили особливу увагу якості оздоблення, комфорту і ергономіки інтер'єру. Важливим нововведенням ZOE став 10-дюймовий дисплей - унікальна опція, доступна вже в базовій комплектації.

Запас ходу та зарядка: новий ZOE пропонує більше

Новий ZOE оснащується акумулятором Z.E. 50, який забезпечує запас ходу до 390 км в циклі WLTP*. На додаток до кількох варіантів зарядки від мережі змінного струму будинку або в місті в новому поколінні є підтримка експрес-зарядки від джерела постійного струму.

Задоволення від водіння: заряд емоцій

У новому ZOE встановлюється більш потужний двигун на 100 кВт, який чудово підходить для швидкісної їзди і дарує задоволення від управління електромобілем. Крім того, в ньому є новий режим для міста, в якому можна менше працювати педаллю гальма, а також пропонується безліч систем допомоги для комфортного і безпечного водіння.

Renault EASY CONNECT: завжди на зв’язку

Завдяки системі Renault EASY CONNECT пасажири нового ZOE отримують постійний доступ до Інтернету. Мультимедійний блок Renault EASY LINK працює разом з додатком MY Renault і пропонує водієві широкий спектр програм та послуг, без яких важко уявити сучасне життя.

 

*Їздовий цикл WLTP (Всесвітній цикл випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності, стандартний цикл: 57% в місті, 25% в передмістях, 18% на шосе) для версії ZOE Life. Триває процедура затвердження.