• Groupe Renault підтвердила свою прихильність до розроблення інтелектуальної електричної екосистеми для вдосконалення процесу переходу на нові енергетичні технології та просування мобільності на всіх рівнях.
  • Groupe Renault і компанія EDF підписали угоду про співпрацю, спрямовану на оптимізацію процесу споживання власної продукції, розвиток інтелектуальних технологій у межах програми Smart Island і надання рішень, що працюють на основі екологічно чистих джерел енергії.
  • Groupe Renault, компанія Total і стартап Jedlix виводять на ринок додаток для смартфонів, який суттєво спрощує концепцію інтелектуального заряджання електромобілів у Франції.
  • Groupe Renault і компанія ENEL співпрацюватимуть, щоб підвищити ефективність процесу інтелектуального заряджання та покращити інфраструктуру зарядних станцій в Італії.

м. Булонь-Біянкур, Франція, 11 жовтня 2018 р. європейський лідер у виробництві електромобілів, компанія Groupe Renault оголосила про підписання трьох нових угод із головними зацікавленими особами на європейських енергетичних ринках. Найновіші підприємства групи компаній у спільноті з EDF, Total і ENEL є додатковою демонстрацією власного плану розроблення інтелектуальної електричної екосистеми для, що впроваджується для вдосконалення процесу переходу на нові енергетичні технології та широкомасштабного просування електромобілів на ринки транспортних засобів.

Groupe Renault і компанія EDF укладають угоду про перехід на використання альтернативних джерел енергії із визначенням трьох пріоритетних напрямів діяльності

Groupe Renault оголосила про підписання угоди про співпрацю з групою компаній EDF — світовим лідером у галузі відновлюваної енергетики. Ця угода передбачає визначення трьох основних пріоритетних аспектів підвищення електричної мобільності та надання послуг у сфері енергетики:

-   Розроблення крос-маркетингових рішень компаніями Renault та EDF, що мають забезпечити можливість надання послуг компанії EDF у сфері споживання продукції власного виробництва під назвою Mon Soleil & Moi (франц. Моє сонце та я), а також у галузі підтримку процесу інтелектуального заряджання електромобілів Renault.

-    Поширення концепції Smart Island на не пов’язаних між собою французьких територіях у співробітництві з компанією EDF SEI, департаментом Державного енергетичного управління Франції, який відповідає за роботу державних служб енергопостачання у французьких заморських департаментах і територіях, а також на Корсиці. Groupe Renault збирається впровадити рішення, подібні до тих, що були застосовані на острові Порту-Санту (на португальському архіпелазі Мадейра) та на острові Бель-Іль у Бретані (Франція).

-   Об'єднання експертних знань для продовження процесу надання конкурентоспроможних енергетичних послуг із низьким рівнем викидів вуглецевих сполук користувачам електромобілів Renault.

Groupe Renault, Total і Jedlix об’єднують свої зусилля у сфері інтелектуального заряджання

Groupe Renault підписала угоду з компаніями Total і Jedlix, своїм давнішнім партнером у галузі розумного заряджання, яка передбачає виведення на ринок додатка для смартфонів Z.E. Smart Charge в першій половині 2019 року у Франції. Цей додаток має оптимізувати процес управління заряджанням електромобілів для забезпечення максимального використання відновлюваних джерел енергії та отримання вигоди від низьких цін на електроенергію, що зробить електричну мобільність ще більш доступною. Ця пропозиція пов’язана з використанням електричної енергії, яка на 100% вироблена з використанням екологічно чистих технологій, що пропонуються компанією Total Spring.

Крім того, додаток Z.E. Smart Charge забезпечить отримання фінансової вигоди користувачами автомобілів завдяки гнучкості, яку він пропонує для процесу розумного заряджання. Гнучкість заряджання електромобіля Renault ZOE з використанням платформи Jedlix, буде представлена в грошовому еквіваленті завдяки наданню послуг TotalFlex.

Groupe Renault і Total також працюють разом у сфері заряджання акумуляторів та енергопостачання для зниження вартості заряджання електромобілів.

Groupe Renault і компанія ENEL — спільні зобов’язання щодо використання електромобілів

Groupe Renault і Enel X, провідне дочірнє підприємство компанії ENEL, що вивчає питання переходу на альтернативні джерела енергії, об’єднають свої зусилля задля використання співробітництва та розроблених тарифних рішень, адаптованих до власних окремих клієнтських баз, для просування ідеї електричної мобільності.

-  Спочатку це партнерство буде охоплювати процес інтелектуального заряджання електромобілів із використанням платформи JuiceNet від компанії Enel X у форматі експериментального дослідження, що проводиться в Італії. Це триватиме до впровадження цього рішення в масштабі всієї країни, а також в інших державах.

-  Співпраця також буде зосереджена на розширенні інфраструктури зарядних станцій, підтримці процесу формування нової інфраструктури в межах реалізації проектів ЄС, як-от EVA+, створенні мережі станцій для швидкого заряджання по всій території Австрії та Італії, а також полегшенні доступу до наявних зарядних пунктів за допомогою цифрових застосунків (наприклад, Z.E. Pass Renault).

Інформація про інтелектуальне заряджання

Концепція інтелектуального заряджання дає змогу регулювати процес заряджання автомобіля на основі потреб і переваг користувачів, а також потужності, доступної в електромережі. Електромобілі зазвичай заряджаються тоді, коли потужність джерела живлення нездатна задовольнити наявний попит, особливо під час пікового виробництва відновлюваної енергії та в непікові години. Коли попит на електроенергію перевищує пропозицію потужності в електромережі, процес заряджання припиняється. У такий спосіб електрична мережа може оптимізувати процес постачання відновлювальної енергії на місцевому рівні.

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi. Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

Інформація про EDF Group

Головна діюча особа процесу переходу на використання альтернативних джерел енергії, EDF Group являє собою інтегровану енергетичну компанію, яка працює у всіх сферах комерційної діяльності: генерація, передавання, розподіл, енергопостачання та продаж енергії, а також надання енергетичних послуг. Світовий лідер у галузі вироблення енергії із забезпеченням низького рівня викидів вуглецевих сполук. Ця компанія розробила технологію диверсифікованої генерації, яка заснована на використанні ядерної енергії, гідроенергії, нових відновлюваних джерелах енергії, а також теплової енергії. EDF Group бере участь у процесі постачання енергії та послуг приблизно 35,1 млн клієнтам (з них 26,5 млн у Франції). У 2017 році компанія сформувала консолідований обсяг продажів на 70 млрд євро. EDF зареєстрована на Паризькій фондовій біржі.

Інформація про компанію TOTAL

Total є світовим інтегрованим виробником і постачальником енергії, провідною міжнародною нафтогазовою компанією, а також ключовим гравцем на ринку низьковуглецевої енергетики. 98 000 працівників компанії прагнуть до постачання кращої енергії, яка є безпечнішою, екологічно чистішою, більш ефективною, інноваційною та доступною для максимально можливої кількості людей. Як компанія з високою цивільною відповідальністю TOTAL зосереджує увагу на тому, щоб дії в понад 130 країнах світу послідовно забезпечували надання економічних, соціальних та екологічних переваги.

Total Spring — пропозиція природного газу та екологічно чистих джерел енергії, що на 10% дешевше регульованих тарифів.

TotalFlex — пропозиція послуги, призначеної для клієнтів, які хотіли б виразити свою «гнучкість» або «спроможність реагувати на попит» на ринках електроенергії в грошовому еквіваленті.

Інформація про компанію Jedlix

Jedlix пропонує водіям рішення у сфері бездротового інтелектуального заряджання електромобілів. Займаючи лідируюче положення на ринку, компанія активно працює в Нідерландах, починаючи з 2016 року, та планує суттєво розширити свою присутність в інших європейських країнах до початку 2019 року. Jedlix забезпечує управління процесом заряджання електромобілів на основі балансу між виробництвом та споживанням відновлюваної енергії. Заряджання електромобілів відновлюваною енергією відбувається тоді, коли ціни на неї є найнижчими. Водночас таке рішення дає змогу розподіляти фінансову винагороду, сформовану завдяки залученню клієнтів до цього процесу. Обираючи оптимальні моменти для заряджання, Jedlix збільшує частку відновлюваних джерел енергії в загальній енергетичній мережі. Нещодавно компанія представила свій безоплатний додаток для розумного заряджання автомобілів для операційних систем iOS та Android.

Інформація про компанію ENEL X

Enel X — новий міжнародний напрям діяльності компанії Enel, що охоплює розроблення інноваційних продуктів і цифрових рішень у тих секторах економіки, де енергія демонструє найбільший потенціал своєї трансформації: міста, будинки, промисловість та електрична мобільність.

Enel — це багатонаціональна енергетична компанія, яка є провідним інтегрованим гравцем на світових ринках енергетики, газу та відновлюваної енергії. Вона входить до переліку найбільших енергетичних компаній Європи з огляду на встановлену потужність і показник EBITDA (прибуток до вирахування відсотків, оподаткування, компенсації зношення та амортизації). Група компаній присутня в понад 30 країнах світу, виробляючи приблизно 88 ГВт енергії з керованою потужністю. Enel розподіляє електроенергію та газ через мережу загальною довжиною понад 2 мільйони кілометрів, а завдяки наявності 72 млн комерційних і побутових споживачів у всьому світі, ця організація має найбільшу клієнтську базу з-поміж європейських конкурентів. Enel Green Power, дочірнє підприємство Enel, що працює у сфері відновлювальної енергетики, уже зараз управляє вітровими, сонячними, геотермальними та гідроелектростанціями в Європі, Північній та Південній Америці, Африці, Азії та Австралії, що мають загальну потужність приблизно 43 ГВт.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ДЛЯ ЗМІ — GROUPE RENAULT

Селін Фаріс’є (Céline Farissier) — +33 1 76 84 32 83 — celine.farissier@renault.com