Формула Renault 2.0

З 16 років юні претенденти у Формулі Renault 2.0 поринають в атмосферу надзвичайних змагань. Саме тут водії вивчають основи професії за кермом одномісних автомобілів, оснащених дволітровими двигунами 16v, які видають 210 к.с. з семиступінчатою секвентальною коробкою передач та елементами управління на кермі.

Стара приказка, що в одному сезоні водій вчиться, а в другому перемагає, сьогодні звучить трохи застаріло. Заснована 45 років тому, Формула Renault — це справжня автошкола одномісних автомобілів. Вона завжди крокує в ногу з часом та готова задовольнити нові потреби водіїв, починаючи з картингу чи інших вступних дисциплін.

Renault Sport R.S.01

Renault вчергове підтверджує свою пристрасть до автоспорту з новеньким Renault Sport R.S. 01, приголомшливим перегоновим автомобілем з вражаючою продуктивністю. Завдяки своєму дизайну, який походить безпосередньо зі світу концепт-карів та диктується пошуком аеродинамічної досконалості, Renault Sport R.S.01 є чудовим вираженням спортивних генів бренду.

Технічні характеристики втілюють найкращий досвід Renault Sport. Завдяки шасі автомобіля з несучим кузовом, двигуну, що видає 550 к.с., та вазі в 1150 кг він досягає швидкості в понад 300 км/г. З 2015 року Renault Sport R.S.01 був гедлайнером у новому чемпіонаті Renault Sport Trophy, навчальній групі для професійної витривалості та чемпіонатах GT.  

Кубок Renault CLIO

З моменту запуску культового Coupe R8 Gordini в 1966 році Renault Sport зберіг постійну присутність на трасах Європи та всього світу. З кількома тисячами автомобілів, проданими з 1991 року, чотири покоління Clio Cup відомі своєю продуктивністю, надійністю та доступністю.

Clio Cup успадкував усі переваги Clio R.S. 200 EDC. Двигун на 1,6 л з безпосереднім впорскуванням та турбонаддувом видає 220 к.с. з постійним крутним моментом на рівні 270 Нм. Він постачається з секвентальною коробкою передач та елементами управління на кермі.