Чи був час, що Ви провели за кермом Вашого автомобіля, часом для Вас? Часом, коли Ви могли відновити сили й відпочити від турбот повсякденного життя? Renault Latitude (Латитьюд) поєднує унікальні елементи для створення атмосфери комфорту. Сидіння водія обладнано функцією електрорегулювання для оптимальної зручності. Завдяки системі вбудованих пневмоелементів, масажне крісло водія працює надзвичайно тихо, і Ви можете вибрати необхідні для Вас інтенсивність і режим масажу.


Також Renault Latitude (Латитьюд) пропонує Вам інноваційну систему керування якістю повітря в салоні. Датчик токсичності, яким обладнано Renault Latitude (Латитьюд), запобігає проникненню забрудненого повітря в салон, а вугільний фільтр активно очищує повітря від часточок пилу. Система також має іонізатор повітря Samsung Super Plasma® bi-mode, який забезпечує чистеповітря в салоні, а також ароматизатор повітря, що створює особливо комфортну обстановку.Крім того, тризонний клімат-контроль пропонує кожному пассажиру персональнийтемпературний режим. В Renault Latitude розкіш і відпочинок – одне ціле.
З інтелектуальними інноваціями керування автомобілем стає простішим. Ось чому Renault Latitude (Латитьюд) пропонує Вам скористатися картою-ключем із функцією «вільні руки», яка привідкриванні та закриванні две рей, а також під час запуску двигуна автомобіля можезалишатися у Вас в кишені. Завдяки технології Bluetooth® Ви можете вести телефонні розмови, не відволікаючись від дороги. В автомобілі Renault Latitude технології служать не тільки Вашійбезпеці, а й дарують Вам задоволення від перебування в салоні. Аудіосистема преміум-класуBose® подарує Вам насолоду від виключно якісного звучання улюблених мелодій. Renault Latitude (Латитьюд) запрошує Вас в подорож бізнес-класом!

На тест-драйві Renault Latitude (Латитьюд), який з радістю проведе будь-який офіційний дилер Renault у Вашому місті, Ви самі зможете по достоїнству оцінити цей автомобіль.